Kedves Érdeklődő!
Köszöntjük a LÜK-bajnokság személyes felhasználói felületén.
Itt tudja nyomon követni a leadott jelentkezéseket.
Minden további teendőkről e-mailben is küldünk értesítést.
A részvételi feltételeket ide kattintva tudja elolvasni
A verseny többfordulós, melynek végén, az országos döntőben évfolyamonként 15 versenyző közül kerül ki az ország legjobb LÜK-játékosa.
A LÜK-bajnokság online kistérségi fordulói zajlanak.
A Versenyzők, akik egész első félévben arra készültek, hogy a versenyen megmutatssák Logikájukat, Ügyességüket és Kitartásukat, Az ország 16 iskolájában szervezzük a kistérségi fordulókat, a versenyzók (mentorok) nagy része már megkapta az értesítést. Március 2-án Cecén kezdünk, az utolsó forduló április 18-án lesz Dabason.
Minden résztvevőnek eredményes felkészülést kívánunk!
Hajrá!
A bajnokságra benevező osztályoknak a gyakorláshoz ajánljuk LÜK-csomagjainkat, melyeket honlapunkon tudnak megrendelni!
A 2., 3. és 4. osztályosok külön-külön kerülnek értékelésre
- Mindhárom évfolyam első három helyezettjét értékes nyereményekkel díjazzuk, de a döntőről senki nem távozik üres kézzel.
- A kistérségi fordulók legeredményesebb iskolái könyvcsomagot kapnak.
- Májusban, a területi fordulóba jutott versenyzők felkészítői a következő tanévre szóló Tanári zsebkönyvünket kapják ajándékba.
A változtatás jogát fenntartjuk!
A LÜK-bajnokság támogatói:
A Fővárosi Állat- és Növénykert
A meséket mobil- és tablet alkalmazásokba varázsoló,többszörös díjnyertes BookR Kids
A LÜK-bajnokság 2022-2023 kíírásának gyöztesei:
2. osztályos korcsoport:
I. helyezett
Illés Dániel (Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola)
II. helyezett
Fodor Soma (Szentendre, Szent András Katolikus Általános Iskola)
III. helyezett
Micskei Merse (Budapest, XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola)
3.
I. helyezett
Kisfaludy Levente Bence (Budapest, Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola)
II. helyezett
Ács Máté (Abony, Somogyi Imre Általános Iskola)
III. helyezett
Berki Bálint (Kecskemét, Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke tagiskolája)
4.
I. helyezett
Szabó Lili (Kiskunhalas, Református Kollégium Központi Általános Iskola)
II. helyezett
Mitták Júlia (Budapest, Budafok - Tétényi Baross Gábor Általános Iskola)
III. helyezett
Bereczki Ágost Ámon (Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola)